חסדי נעמי ערכו ערב הוקרה ייחודי למתנדבי זק"א
![תעודות הוקרה חולקו למתנדבי זק"א על ידי יו"ר חסדי נעמי](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.17-e1704287457258-qhrniyhr5lnytctgy70dxxw6sa3oea73kddm1do45k.jpeg)
![יו"ר חסדי נעמי יחד עם מתנדבי זק"א בערב הוקרה למתנדבי ארגון זקא](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.50-1-qhrn52fm5qnf8szu26uv3g2yrakenb1wbmbaq69k3s.jpeg)
![מתנדבי ארגון זק"א בערב ההוקרה שחסיד נעמי ערכו לכבודם](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-09.55.53-qhrn5594q8ra7mvqlq2qsxdcjg6iaed3c09r605dl4.jpeg)
![המחסן הלוגיסטי של חסדי נעמי שינה פנים לרגל ערב הוקרה](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.50.45-qhrn5594q8ra7mvqlq2qsxdcjg6iaed3c09r605dl4.jpeg)
![תעודת ההוקרה של חסדי נעמי למתנדבי זק"א](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.52-qhrn54bajepzw0x3r7o48flvy2b52p9czvm9oq6rrc.jpeg)
![יו"ר חסדי נעמי קיבל תעודה מבכיר בארגון זק"א](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.15-e1704287402889-qhrnhismppp72swkc2nwmsxu436hmxhv19hwn5srns.jpeg)
![זמר משמח את מתנדבי זק"א בערב ההוקרה לכבודם](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.17-1-qhrn4zm3l8jk9z3xinmzdyskz4yb07qpb8cuacdqmg.jpeg)
![ערב הוקרה מיוחד למתנדבי זק"א שערכו חסדי נעמי](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.48-e1704287424635-qhrni3h2w2hi682izblp5npz6kckc9ryg3ul78y3uw.jpeg)
![מתנדבת זק"א בערב ההוקרה של חסדי נעמי](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.51-qhrn53dgckopkeygwp9hnxufcofrv05mnqys7g85xk.jpeg)
![חלוקת תעודות הוקרה למתנדבי זק"א](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-25-at-16.53.38-qhrn54bajepzw0x3r7o48flvy2b52p9czvm9oq6rrc.jpeg)
![חסדי נעמי עורכים את המחבן הלוגיסטי לכבוד ערב ההוקרה](http://www.neomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.11.58-qhrn5594q8ra7mvqlq2qsxdcjg6iaed3c09r605dl4.jpeg)
עמותת חסדי נעמי המוכרת בעיקר בזכות פעילותה ולמען האוכלוסיות החלשות יזמה אירוע הוקרה לאנשי חסד. חסדי נעמי ערכו ערב הוקרה מיוחד לאנשים של ארגון זק"א. הערב המיוחד התקיים במחסן הלוגיסטי של חסדי נעמי שנערך והוכן במיוחד עבור האירוע.
בערב הוקרה זה, היו עשרות מתנדבים מארגון זק"א. הם נהנו מארוחת ערב בשרית עשירה, שירים, מתנות ותעודות הוקרה. בערב הוקרה זה נשאו דברים יו"ר חסדי נעמי ובכיר מאגון זק"א. המילים החמות שנאמרו ריגשו את כולם.
ערב ההוקרה המיוחד ריגש את כל הנוכחים. כל המשתתפים באירוע נהנו ויצאו מרוצים ועם חיוך על הפנים בסוף הערב.