חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התנדבות במרכז

מחפשים התנדבות במרכז? בואו להתנדב בחסדי נעמי! סניפים ופעילות בכל רחבי הארץ.

להתנדבות חייגו כעת מכל טלפון: 4945* או שלחו פרטים בעמוד צור קשר

לפניכם כמה סיפורים מיוחדים מהתנדבות במרכזי ״חסדי נעמי״ ברחבי הארץ

 

בר ובת מצווה

באחד הימים קיבלה מנהלת סניף בת ים טלפון מעניין .משפחה שמעוניינת להגיע להתנדב במרכז באריזה ומראש הכינה אותה שהם באים בצורה מיוחדת עם מטרה מיוחדת.דבר אשר עורר סקרנות רבה.

לאחר שעה קלה הגיעה משפחה עם אוטו מלא במתנות וכל טוב,לשאלתה במה זכו העמותה לשפע כזה הסבירו ההורים שלילד ולילדה חגגו זה לא מכבר בר ובת מצווה והם כל המשפחה יחדיו החליטו לתרום את כל המתנות למען נזקקים.
היות וב"ה להם לא חסר דבר הם החליטו שהם יעשו חסד אמיתי עם אותן המתנות שקיבלו לרגל המאורע המשמח וגם תוך כדי לגרום לאקט חינוכי עבור הילדים.

 

 

משפחה נזקקת מתנדבת
ביום בהיר אחד התייצבו בסניף בת ים משפחה עם שלושה ילדים אשר סיפרו שהגיעו להתנדב.
הם שמעו על העמותה ופועלה והחליטו לקחת חלק באריזות.
עד כאן הכל נשמע רגיל ומה עוד שגם המשפחה נראתה נורמטיבית לחלוטין.
תוך כדי האריזה היו באותו יום גם לחמניות אשר מאפייה ממרכז הארץ תרמה,הילד הקטן של המשפחה בא אלי וביקש לקחת את כל השקית עם הלחמניות כשהוא בוכה.
מנהלת הסניף לא הבינה מדוע הוא בוכה ומתעקש לקחת את כל השקית,ואז הוא הסביר שבביתם מעולם לא ראו לחמניות וגם לחם לא ראו הרבה זמן בירור קצר העלה שמדובר במשפחה נזקקת שהתביישה לפנות אלינו בדרך המקובלת והחליטו שאולי קודם יתנדבו,כיום הם חיים רק מהתמיכה של חסדי נעמי.

המתנדבת הקשישה ביותר
אנחנו רגילים לא אחת לראות סוגים שונים של מתנדבים אשר מגיעים לתת את כוחם ומרצם באיסוף ואריזת מוצרים בסניף.
אחת מהמתנדבות המענינות שלנו שתמיד מעוררת בנו התרגשות מחדש היא מתנדבת קשישה בת 87 שמעולם לא פיספסה אריזה ומידי שבוע מגיעה בכדי לארוז ירקות.
הקשישה בת ה87 הינה ניצולת שואה ולטענתה בעצם אריזת המוצרים היא מרגישה סיפוק עילאי בעזרה למען אחיה היהודים ובניגוד לקושי ולרעב שהיא נתקלה בשואה היא רוצה לעשות הכל בכדי שלפחות האנשים הרעבים כאן בארץ יוכלו לקבל מזון די והותר ובכך היא רואה שליחות במעלה עליונה.

תגובה אחת

  1. שמי אהרון ומעוניין להתנדב לפי הצורך..אני בן 60 ואשמח לעזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נהניתם?! שתפו...